Om Harald Huysman Karting

0
Gokartbaner
0
Ansatte
0
Antall besøk (Rudskogen og HHK)

Harald Huysman Karting (HHK) er landets største og mest profesjonelle gokartsenter. Vi tilbyr innendørs gokart på Alnabru i Oslo og utendørs gokart på Rudskogen Motorsenter i Østfold. 

Hos Harald Huysman Karting samles firmaer og vennegjenger, så vel som kjærestepar og hobbyentusiaster. Felles for alle er et ønske om fartsfylt moro.

HHK tilbyr kjøreglede og spenning på tre forskjellige gokartbaner.
Dersom du er over 18 år og innehar førerkort, kan du kjøre utendørsgokart på Rudskogen med gokarter som har 390ccm Honda motor og går i ca. 85 km/t. Er du over 15 år er du klar for å entre en gokart innendørs på Alnabru med 270 ccm Honda-motor som går 55 km/t. Husk legitimasjon på at du er fylt 15 år. Har du ikke fylt 15 år enda og ønsker å kjøre gokart på hovedbanen vår på Alnabru, så kan alle mellom 11-14 kjøre JR kart. Disse går i ca 30-35 km/t.
Barn i alderen 5-10 år kan vise fartsglede på en egen barnebane på Alnabru.

Harald Huysman Karting gjør det enkelt for deg som har fått ansvaret for å arrangere noe!

Det kan være strevsomt å arrangere noe for både små og store grupper. Mye å holde orden og tenke på. La HHK gjøre det for deg, så kan du også hygge deg den dagen dere er der. Det HHK trenger fra deg som kunde i første omgang er hvilken dag og tid dere ønsker å komme til oss og et ca. antall gjester. Deretter vil HHK komme med en anbefaling på hva dere bør gjøre der, reservere tid på banen, sende menyer etc. Enklere blir det ikke.

Hos HHK står trivelige konferanselokaler klare til bruk på dagtid og kveldstid. Det unike er at du kan sette litt fres i forsamlingen etter endt møtedag med en fartsfylt gokartkonkurranse og så samles over et svært velsmakende måltid i restauranten.

Kontoret Alnabru

Ola Bakke Pedersen

Ola Bakke Pedersen

Salgs- og eventansvarlig

ola@rudskogen.no

Andreas Forvik

Andreas Forvik

Salgs- og markedsansvarlig

andreas@rudskogen.no

Hanne Bjørstad

Hanne Bjørstad

Økonomiansvarlig

hanne@rudskogen.no

Laila Borchgrevink

Laila Borchgrevink

Restaurant og Catering

laila@rudskogen.no

Harald Huysman

Harald Huysman

Daglig leder

harald@rudskogen.no

Michael Sundby

Michael Sundby

Driftsjef

driftoslo@rudskogen.no

Rudskogen / On-Track Event

Lene Kristensen

Lene Kristensen

OnTrack Event

lene@rudskogen.no

Per Sunde

Per Sunde

Daglig leder Rakkestad Motorpark

per@rudskogen.no

Christian Lauenborg

Christian Lauenborg

OnTrack Event

christian@rudskogen.no

Deltidsansatte

Adrian

Adrian

Vaktansvarlig

Cathrine

Cathrine

Resepsjonist

resepsjon@rudskogen.no

Tobias

Tobias

Bane

Espen

Espen

Bane, Resepsjon og restaurant

Frida

Frida

Kidkart og bane

Henrik

Henrik

Bane

Joachim

Joachim

Vaktansvarlig

Kristine

Kristine

Resepsjon

resepsjon@rudskogen.no

Magnus

Magnus

Vaktansvarlig

Markus

Markus

Bane/Verksted

Nora

Nora

Kidkart

Thomas

Thomas

Bane